COFIDIS je mezinárodní finanční společnost s dlouholetou tradicí v poskytování úvěrů na dálku, založená ve Francii v roce 1982 a na trhu v České republice působící od roku 2004.

V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Process Improvement Specialist

V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici Process Improvement Specialist. Ideální kandidát by měl mít znalost francouzského a anglického jazyka. Hledáme kandidáta, který má za sebou alespoň dvou letou praxi na podobné pozici a má chuť se stále učit novým věcem. Hledáme kolegu, jehož komunikační, organizační a argumentační dovednosti jsou na velmi dobré úrovni.

Pracovní náplň:

  • Zefektivnit procesy v operativě napříč celou společností
  • Zajištovat komunikaci a pomoc jednotlivým oddělením s provedením a realizací nových procesů
  • Dohled nad dodržením správného postupu při tvorbě procesů
  • Snížit počty případů procházejících manuálním procesem
  • Zodpovídat za dodržování harmonogramů procesů
  • Zjednodušit a zautomatizovat nastavené procesy
  • Definovat cíle, KPIs, měřit je, hlídat jejich plnění
  • Prezentovat průběžně stav projektů a výsledky

Požadujeme:

  • Částečná či dobrá znalost francouzského jazyka (dokumentace často ve francouzštině)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost prosadit nápady
  • Time management, týmová spolupráce
  • Zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
  • Schopnost uvažovat v širších souvislostech
  • Znalost finančního prostředí výhodou
  • Znalost projektového řízení výhodou
  • Zkušenost v oboru zákaznického servisu výhodou
  • Znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Účast na mezinárodních projektech
  • Odpovídající finanční ohodnocení a možnost dalšího rozvoje
  • Možnost služební cesty do zahraničních poboček společnosti
  • Příjemnou atmosféru v profesionálním pracovním prostředí
  • Adaptační program a zaškolení na pozici
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Zaměstnanecké benefity:

-5 týdnů dovolené
-stravenky
-bonusový systém
-penzijní připojištění
- jazykové kurzy
-zvýhodněné zaměstnanecké úvěry
-voucher k pracovnímu výročí
-možnost věnovat se charitativním akcím během roku

Ostatní informace:

  • Nástup: ihned/dle dohody
  • Místo výkonu práce: Nové Butovice, Praha 5, u metra B
  • HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt

COFIDIS s.r.o.
Mgr. Todor Ralev
Bucharova 1423/6
158 00  Praha 5-Stodůlky
Česká republika

Powered by LMC