Specialista interního auditu a rizik (Junior/ Senior)

  • Bucharova 1423/6, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika
  • Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Kvalita a kontrola jakosti
  • Práce na plný úvazek
  • Pozice je vhodná pro absolventy

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost s licencí od České národní banky, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naše firemní kultura se vyznačuje neformální atmosférou s profesionálním a přátelským přístupem. Chceš pracovat v prima kolektivu, účastnit se zajímavých firemních akcí, a rozvíjet svůj potenciál v prostředí, kde je podporována seberealizace a rozvoj každého jedince?
Tak se přidej k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění Czech Superbrands 2018!

Co Tě u nás čeká?

Máš zájem posunout se a rozvíjet své profesní znalosti v oblasti interního auditu, operačních rizik a permanentních kontrol ve středně velké mezinárodní společnosti? Do našeho oddělení Risk Managementu pod vedením skvělé a zkušené šéfové, hledáme kolegu na pozici Specialisty operačních rizik a interní kontroly. Na této pozici se budeš podílet na projektech napříč společností souvisejícími s operačními riziky a interními kontrolami, a budeš dohlížet a pracovat na rozvoji v této oblasti.
V rámci této samostatné pozice nabízíme možnost odborného školení a kariérního růstu, společně s aktivním využitím anglického jazyka.

Náplň práce:

  • Tvorba a aktualizace procedur a instrukcí operačního rizika
  • Sběr dat, vedení databáze operačních incidentů
  • Kontrola úrovně rizika, návrh a kontrola implementace preventivních a nápravných opatření
  • Nastavení, integrace a zabezpečení permanentních kontrol a kontrol druhého stupně
  • Zastřešení komunikace s holdingem v oblasti permanentních kontrol
  • Vedení interní kontroly formou procesních auditů
  • Dohled nad zpracováním reklamací a jejich analýza
  • Kontaktní osoba pro uplatňování práv klientů v oblasti registrů
  • Odpovědnost za kontrolu smluv s partnery
  • Zajištění souladu s etickými a právními pravidly (Compliance)
  • Další zajímavé úkoly a zodpovědnosti vyplývající z pozice a projektů

Co by Ti nemělo chybět?

  • Zkušenost ze sektoru financí, bankovnictví nebo pojišťovnictví
  • Výhodou, ale ne podmínkou, je znalost problematiky operačních rizik, interní kontroly a zákonných předpisů v oblasti spotřebitelských úvěrů a pojištění v ČR
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka (pravidelná komunikace v psané i ústní formě)
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Analytické schopnosti
  • Uvažování v souvislostech

A co pro Tebe máme my?

  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Vyladěný adaptační program včetně vstupního školení
  • Interní a externí vzdělávání
  • Možnost odborného a kariérního růstu v rámci společnosti
  • Bohatý systém benefitů: finanční bonus, 5 týdnů dovolené, stravenky, Cafeterie, Multisport karta, firemní jazykové kurzy v rámci pracovní doby, zvýhodněné zaměstnanecké úvěry, příspěvek na penzijní připojištění, dárkové vouchery, odměna 10 000Kč za přivedení nového kolegy, sportovní a charitativní akce, firemní večírky

Zaujali jsme Tě? Zašli nám svůj životopis, budeme se těšit.

Místo pracoviště

Bucharova 1423/6, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek