Specialista úvěrového/kreditního rizika - zkrácený úvazek

  • Bucharova 1423/6, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika
  • Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
  • Práce na zkrácený úvazek

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost s licencí od České národní banky, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naše firemní kultura se vyznačuje neformální atmosférou s profesionálním přístupem. Chcete pracovat v přátelském kolektivu, účastnit se zajímavých firemních akcí, a rozvíjet svůj potenciál v prostředí, kde je podporována seberealizace a rozvoj každého jedince?
Tak se přidejte k nám a staňte se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění od Člověka v tísni, Great Place to Work a Czech Superbrands 2019!

Co Vás na této pozici čeká?

Do oddělení Řízení kreditního rizika hledáme kolegu/yni na poloviční úvazek. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci spolu s časovou flexibilitou.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vývoj a kontrola procesů řízení rizika v oblasti spotřebitelských úvěrů
  • Sledování a analýza kreditního rizika, testování metodiky, psaní zadání
  • Optimalizace rozhodovacích stromů
  • Implementace změnových požadavků a řízení souvisejících projektů
  • Pravidelný reporting a prezentace aktuálního stavu
  • Ad-hoc analýzy úvěrového rizika
  • Spolupráce s českými úvěrovými registry a auditem
  • Spolupráce s ostatními týmy napříč společností

Čím nás můžete zaujmout?

  • Předchozí praxe na obdobné pozici
  • Znalost trhu spotřebitelských úvěrů v České republice
  • Základní znalost regulačních předpisů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, francouzský jazyk je výhodou
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat
  • Aktivní přístup k práci, nezávislost, proaktivita, flexibilita
  • Zaměření na výsledky
  • Ochota učit se novým věcem a procesům

Co nabízíme

  • Dobrou dostupnost MHD – kanceláře přímo u metra Nové Butovice
  • Zázemí stabilní nadnárodní skupiny
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborná interní i externí školení
  • Finanční bonusy vyplácené kvartálně
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/den, Cafeteria benefity 500Kč/měsíc, které je možné využít dle libosti (sport, kultura…), odměna 10 000Kč za přivedení nového kolegy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní a charitativní akce a další benefity

Pokud Vás tato pozice zaujala, budeme se těšit na Vás životopis!

Místo pracoviště

Bucharova 1423/6, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Další pozice

loading

Všechny pozice

Proč do Cofidisu

Práce mě baví

Týmový duch

Možnost oslovení nadřízeného

Zkušenost do života

Nápad každého se počítá

Mezinárodní firma s tradicí

Společnost, která pomáhá druhým

Firemní akce

Možnost využití jazyků

Sportovní akce u nás i v zahraničí

Přátelská a neformální atmosféra

Profesní a osobní rozvoj

Více důvodů

Život v Cofidisu

Karel Vymáhání pohledávek

Moje práce mi dává smysl.

Lucie Recepce

Těší mě pozitivní atmosféra a vstřícný přístup nadřízených.

Petr Schvalování úvěrů

Mám to blízko domova a je tu super kolektiv.

Ondra Marketing

Je to přátelská firma, která se stará o své zaměstnance.

Lucie Schvalování úvěrů

Mám možnost naučit se něco nového.

Zuzka Schvalování úvěrů

Je tady přátelský kolektiv, spousta zajímavých akcí a navíc se aktivně účastníme charity.

Míša Vymáhání pohledávek

Cofidis je moje první velká pracovní příležitost, která mě každý den posouvá jak v profesním, tak i v osobním životě.

Katka Péče o zákazníky

Můžu měnit směr, kam Cofidis jde.

Veronika Právní vymáhání

V Cofidisu mohu realizovat své nápady.

Jana Interní komunikace

Líbí se mi možnost dalšího rozvoje a různorodost práce.

Jaké to tu je