VEDOUCÍ ODDĚLENÍ CRM

  • Bucharova 1423/6, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika
  • Bankovnictví a finanční služby, Marketing
  • Práce na plný úvazek

COFIDIS je francouzská finanční společnost s licencí od České národní banky, a již přes 15 let se v České republice specializujeme na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naši Cofidis "rodinu" tvoří 150 zaměstnanců a panuje u nás neformální a přátelská atmosféra. Hledáme k sobě lidi, kteří hledají stabilního zaměstnavatele a dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovním prostředí. Přidej se k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění od Člověka v tísni, Great Place To Work a Czech Superbrands 2021!

CO TĚ NA TÉTO POZICI ČEKÁ?

Aktuálně hledáme posilu do marketingového týmu na pozici Vedoucí oddělení CRM. Hlavní pracovní náplní bude řízení CRM kampaní, stanovování plánů na upsell a cross-sell,upsell, retenci klientů a také jejich spokojenost. Náš ideální kandidát by měl být schopen plynně komunikovat v anglickém jazyce, měl by mít výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti. Hledáme týmového hráče s tahem na branku a schopností prosadit si své názory. Na této pozici je žádoucí zaměření na detail a kvalitu a zodpovědný přístup k práci. Kandidát by měl mít výbornou znalost v oblasti chování spotřebitele, pokročilou dovednost v Excelu, rozumět logice databází a nebát se matematiky a statistiky. Měl by mít schopný i vést a motivovat menší tým lidí.

Hlavní pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za výsledky kanálu CRM v návaznosti na stanovené cíle
  • Nastavování procesů výběru, zasílání nabídek a vyhodnocování kampaní
  • Sestavování, prezentování a prosazování plánu CRM
  • Řízení profitability v kanálu CRM
  • Vedení projektů v oblasti CRM
  • Vedení menšího týmu kolegů

JAK BY MĚL VYPADAT TVŮJ PROFIL?

  • Min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Min. 3 roky praxe v marketingu na podobné pozici
  • Výborná znalost anglického nebo francouzského jazyka PODMÍNKOU
  • Výborná znalost Microsoft office, především Excel
  • Analytické myšlení, orientace na matematiku a statistiku
  • Výborná znalost CRM- segmentace, lifecycle (ideálně ve finanční oblasti) a chování spotřebitele
  • Znalost účinnosti jednotlivých komunikačních nástrojů pro Direct marketing
  • Zkušenost s řízením projektů a vedením lidí
  • Vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Asertivní jednání a schopnost prosadit své názory
  • Týmový hráč se schopností motivovat své kolegy
  • Schopnost ovlivnit, prosadit se
  • Zaměření na detail a kvalitu
  • Dynamický a proaktivní přístup k práci
  • Zodpovědnost, samostatnost

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT:

  • Dobrou dostupnost MHD – kanceláře přímo u metra Nové Butovice
  • Vyladěný adaptační program včetně vstupního školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost využití home office
  • Půlroční finanční bonusy
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/den, Cafeterie benefity 500Kč/měsíc, které je možné využít dle libosti (sport, kultura…)
  • Odměna 10 000 Kč za přivedení nového kolegy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Skvělé firemní a charitativní akce a další benefity
  • Možnost rozvoje v rámci Cofidis
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí

Pokud Tě pozice zaujala a jsi tím, koho do našeho týmu aktuálně hledáme, budeme se těšit na Tvůj životopis.

Místo pracoviště

Bucharova 1423/6, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek