O nás

Co děláme

Jsme francouzská finanční společnost poskytující spotřebitelské úvěry, která působí na českém trhu od roku 2004 a je držitelem licence České národní banky. Patříme do finanční skupiny, jejíž většinový podíl patří Crédit Mutuel, jedné z nejvýznamnějších evropských bank.

Jsme tady, abychom pomáhali plnit sny. Pro naše klienty jsme zde v časech dobrých i zlých. Rodinám často umožníme hladší start do života, některým naopak posloužíme jako odrazový můstek v podnikání. Jiní se na nás obrátí, protože chtějí udělat radost sobě či druhým. Přitom všem stíháme pomáhat také mimo náš obor a podílíme se svou účastí na mnoha dobrovolnických projektech. Věříme ve fair play a tak podporujeme sport. Náš cyklistický tým můžete vidět každý rok na slavné Tour. Razíme heslo „Spokojený zaměstnanec = spokojený klient“. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit, jak to u nás chodí.

Číst více

Naše hodnoty

Řekneme vám to jednoduše: jsme fajn parta lidí, kteří se k sobě chovají slušně, na chodbách se zdraví a po práci rádi zajdou se šéfem na pivo. Naše práce nás baví a na jednání s klienty je to vidět. Dáváme si záležet na lidském přístupu, zodpovědnosti k dodržování pravidel a nevymýšlíme zbytečné složitosti. Můžete se spolehnout, že to u nás žije a pracovat s námi je radost!

Odvaha

Zodpovědnost

Ohleduplnost

Energie

Ocenění

GREAT PLACE TO WORK

Společnost získala v roce 2019 mezinárodní ocenění Great Place To Work, které se uděluje na základě průzkumu spokojenosti zaměstnanců. 89% z nich ohodnotilo Cofidis jako skvělé místo pro práci. Ocenili zejména přátelskou atmosféru, vzájemnou podporu, adaptaci nových zaměstnanců a důvěryhodnost.

INDEX ODPOVĚDNÉHO ÚVĚROVÁNÍ

Na konci roku 2018 Cofidis obsadil 3. místo mezi bankovními i nebankovními společnostmi v nezávislém testu organizace Člověk v tísni a řadí se podle indexu mezi nejspolehlivější finanční společnosti na českém trhu.

ZLATÁ KORUNA

V roce 2021 Cofidis uspěl v soutěži Zlatá koruna v a v kategorii "Nebankovní úvěry" získal 2. místo.

KDE JSME V EVROPĚ

  • 1982 - FrancieLille (centrála)
  • 1986 - BelgieTournai
  • 1991 - ŠpanělskoBarcelona
  • 1996 - PortugalskoLisabon
  • 1996 - ItálieMilán
  • 2004 - ČRPraha
  • 2005 - SlovenskoBratislava
  • 2007 - MaďarskoBudapešť
  • 2017 - PolskoVaršava

Vyberte si své místo


Zpět nahoru