O nás

Co děláme

Jsme francouzská finanční společnost poskytující spotřebitelské úvěry, která působí na českém trhu od roku 2004 a je držitelem licence České národní banky. Patříme do finanční skupiny, jejíž většinový podíl patří Crédit Mutuel, jedné z nejvýznamnějších evropských bank.

Jsme tady, abychom pomáhali plnit sny. Pro naše klienty jsme zde v časech dobrých i zlých. Rodinám často umožníme hladší start do života, některým naopak posloužíme jako odrazový můstek v podnikání. Jiní se na nás obrátí, protože chtějí udělat radost sobě či druhým. Přitom všem stíháme pomáhat také mimo náš obor a podílíme se svou účastí na mnoha dobrovolnických projektech. Věříme ve fair play a tak podporujeme sport. Náš cyklistický tým můžete vidět každý rok na slavné Tour. Razíme heslo „Spokojený zaměstnanec = spokojený klient“. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit, jak to u nás chodí.

Číst více

Naše hodnoty

Řekneme vám to jednoduše: jsme fajn parta lidí, kteří se k sobě chovají slušně, na chodbách se zdraví a po práci rádi zajdou se šéfem na pivo. Naše práce nás baví a na jednání s klienty je to vidět. Dáváme si záležet na lidském přístupu, zodpovědnosti k dodržování pravidel a nevymýšlíme zbytečné složitosti. Můžete se spolehnout, že to u nás žije a pracovat s námi je radost!

Odvaha

Zodpovědnost

Ohleduplnost

Energie

Ocenění

GREAT PLACE TO WORK

Opět se nám podařilo získat mezinárodní ocenění Great Place To Work, které se uděluje na základě průzkumu spokojenosti zaměstnanců. 74% z nich ohodnotilo Cofidis jako skvělé místo pro práci. Ocenili zejména sounáležitost, důvěryhodnost a férovost.

INDEX ODPOVĚDNÉHO ÚVĚROVÁNÍ

Na konci roku 2018 Cofidis obsadil 3. místo mezi bankovními i nebankovními společnostmi v nezávislém testu organizace Člověk v tísni a řadí se podle indexu mezi nejspolehlivější finanční společnosti na českém trhu.

ZLATÁ KORUNA

V roce 2021 Cofidis uspěl v soutěži Zlatá koruna v a v kategorii "Nebankovní úvěry" získal 2. místo.

KDE JSME V EVROPĚ

  • 1982 - FrancieLille (centrála)
  • 1986 - BelgieTournai
  • 1991 - ŠpanělskoBarcelona
  • 1996 - PortugalskoLisabon
  • 1996 - ItálieMilán
  • 2004 - ČRPraha
  • 2005 - SlovenskoBratislava
  • 2007 - MaďarskoBudapešť
  • 2017 - PolskoVaršava

Vyberte si své místo


Zpět nahoru