O nás

Co děláme

Jsme francouzská finanční společnost poskytující spotřebitelské úvěry, která působí na českém trhu od roku 2004 a je držitelem licence České národní banky. Patříme do finanční skupiny, jejíž většinový podíl patří Crédit Mutuel, jedné z nejvýznamnějších evropských bank.

Jsme tady, abychom pomáhali plnit sny. Pro naše klienty jsme zde v časech dobrých i zlých. Rodinám často umožníme hladší start do života, některým naopak posloužíme jako odrazový můstek v podnikání. Jiní se na nás obrátí, protože chtějí udělat radost sobě či druhým. Přitom všem stíháme pomáhat také mimo náš obor a podílíme se svou účastí na mnoha dobrovolnických projektech. Věříme ve fair play a tak podporujeme sport. Náš cyklistický tým můžete vidět každý rok na slavné Tour. Razíme heslo „Spokojený zaměstnanec = spokojený klient“. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit, jak to u nás chodí.

Číst více

Naše hodnoty

Řekneme vám to jednoduše: jsme fajn parta lidí, kteří se k sobě chovají slušně, na chodbách se zdraví a po práci rádi zajdou se šéfem na pivo. Naše práce nás baví a na jednání s klienty je to vidět. Dáváme si záležet na lidském přístupu, zodpovědnosti k dodržování pravidel a nevymýšlíme zbytečné složitosti. Můžete se spolehnout, že to u nás žije a pracovat s námi je radost!

Odvaha

Jednoduchost

Zodpovědnost

Ohleduplnost

Energie

Ocenění

Czech
Superbrands

Cofidisu se podařilo získat v roce 2018, 2019 a 2020 prestižní ocenění Czech Superbrands a dostal se do společnosti nejúspěšnějších značek na českém trhu.

Great Place To Work

Společnost získala v roce 2019 mezinárodní ocenění Great Place To Work, které se uděluje na základě průzkumu spokojenosti zaměstnanců. 89% z nich ohodnotilo Cofidis jako skvělé místo pro práci. Ocenili zejména přátelskou atmosféru, vzájemnou podporu, adaptaci nových zaměstnanců a důvěryhodnost.

Index odpovědného úvěrování

Na konci roku 2018 Cofidis obsadil 3. místo mezi bankovními i nebankovními společnostmi v nezávislém testu organizace Člověk v tísni a řadí se podle indexu mezi nejspolehlivější finanční společnosti na českém trhu.

Nejlepší
zákaznická péče

V roce 2017 Cofidis uspěl v soutěži Czech Contact Center Awards a v kategorii o nejlepší zákaznickou péči získal 3. místo.

Kde jsme v Evropě

  • 1982 - Francie Lille (centrála)
  • 1986 - Belgie Tournai
  • 1991 - Španělsko Barcelona
  • 1996 - Portugalsko Lisabon
  • 1996 - Itálie Milán
  • 2004 - ČR Praha
  • 2005 - Slovensko Bratislava
  • 2007 - Maďarsko Budapešť
  • 2017 - Polsko Varšava